» TUNING EXTREME SHOW IV

JARNÍ SRAZ 13 - 14. 4. 2007

Tak a je to úspěšně za námi ... IV. Tuning Extreme Show v Příbrami provázelo nádherné počasí, velký počet účastníků a také velice slušný program. Jsme si ale určitě vědomi jednoho velkého problému, a to čekací doby na vjezdu do areálu. Bohužel kvůli objízdné trase musel na nařízení Policie ČR zůstat neustále volný jeden pruh, což nám udělalo čáru přes rozpočet. Akce měla být díky úředníkům dokonce týden před začátkem úplně zrušena, což se nám naštěstí podařilo odvrátit. Chybami se člověk učí a uděláme vše, aby se příště tento problém už neopakoval.

Ale zpátky k vlastnímu srazu. Každý tuner si zde musel přijít na své. Vyznavači rychlé jízdy se určitě těšili na 1. kolo nové sprint série s názvem Tuning Magazine-Drag Cup 2007. A bylo se opravdu na co dívat. Aston Martin Vantage, Ford Mustang, Toyota Supra nebo velká koncentrace vozů Subaru Impreza STi a Mitsubishi Lancer EVO nenachala určitě žádného fandu rychlých kol chladným. Na gumy placu se také řádilo o sto šest a pěkné kaskadérské vystoupení měli na svědomí lidé pod vedením Petra Hnětkovského.

Svou předpremiéru si v Příbrami odbyl také tým soutěže Tuning Cup. Výsledky Show & Shine se sice tentokrát do průběžného pořadí Tuning Cupu nezapočítávaly, ale i přesto se zde sešel slušný počet opravdu nádherných aut, jejichž majitelé soutěžili celkem o 46 pohárů v 16 kategoriích. V prostoru soutěže poutal pozornost hlavně vítěz Tuning Cupu 2005 a 2006 Robert Žák (Audi TT), ale také Antonín Klatovský (VW Transporter T4) nebo David Nič (nádherná Škoda 110R) a mnoho dalších. Nejkrásnějším autem srazu byl nakonec podle očekávání vyhlášen právě Robert Žák se svým „tétéčkem“.
A na své si přišli také fanoušci pořádně hlasité muziky. Zasoutěžit si mohli jak v dB Dragu, tak v soutěži EMMA. A tuto možnost využila hezká řádka z nich.

Věříme, že se vám na Tuning Extreme Show v Příbrami líbilo a že se zde sejdeme v hojném počtu opět ve dnech 10. – 12. 8. 2007. Tentokrát i s oficiálním Tuning Cupem ... všichni jste srdečně zváni.